Follow me on: DOMODI | ASK.fm

Ostatní

Rady - Jak se zbavit kocoviny?

27. ledna 2015 v 12:50 | Dolly Marseille

Kocovina = největší nepřítel
Upřímně, závidím těm, které tahle zlá mrcha jménem "Kocovina" nenavštěvuje. Mě teda když navštíví, strávím celý den v posteli. Ti, kteří nepijí alkohol, mají odpověď na otázku "Jak se zbavit kocoviny?" velice rychlou, odpoví "Tak nepij alkohol." Ale k tomuhle já vám radit nechci. Pokud má člověk nad 18, má právo dělat si co chce. Občasné vypnutí díky alkoholu není naškodu. ☺

Nejprve si řekneme, které věci zpomalují vylučování alkoholu...

 1. stres
 2. ženské pohlaví
 3. nemoc
 4. nevyspání
 5. pití nalačno
 6. některé léky
 7. nízká hmotnost
 8. málo zkušeností těla s pitím alkoholu

A teď už přejdeme na první pomoc proti kocovině..

• Konvice vody
Jakmile se probudíš, okamžitě si jsi napustiti vodu z kohoutku! Samozřejmě, nehltej příliš rychle, mohlo by se ti udělat ještě hůř. Každopádně, voda je nejlepší lék.

• Coca- Cola
Dodá tělu rychlé cukry, což jako radu doporučují i lékaři.

• Snídaně
Jídlo ti dodá energii a ztracené cukry.

• Silná polévka
Zkus rychlou verzi česnekové polévky: do misky rozmělni česnek, přidej sůl, pepř, trochu oleje a zalij vroucí vodou.

•Ledové mléko
Neutralizuje překyselený žaludek. Pokud máš mléko ráda, udělej si banánový koktej, který dodá tělu energii a draslík(mléko, banán a dvě lžíce medu = rozmixovat = koktejl hotov).

• Antacida
Zmírňuje zažívací potíže a působí na pálení žáhy.

• Anti Ethanol 07
Tabletka na kocovinu

• Vajíčka
Jsou bohatým zdrojem cysteinu, aminokyseliny, která pomáhá játrům odbourat toxiny, jež způsobují kocovinu.

• Rajčata
Obsahují draslík, který obnovuje rovnováhu tekutin v těle.

A co pomáhá tobě?

Filmové tipy

1. prosince 2014 v 12:27 | Dolly Marseille
Upozorňuji že nejde o recenzi, udám pouze hlavní informace a přiložím ke každému filmu odkaz, kde se dozvíte víc. Doufám, že se vám některý z filmů zalíbí :-)

22 Jump Street|22 Jump Street

- Akční / Komedie / Krimi
- USA
- 2014
- 112 min
- Více zde

Sousedi | Neighbors

- Komedie
- USA
- 2014
- 97 min
- Více zde

Nová rubrika

28. října 2014 v 17:35 | Dolly Marseille
Zdravím!
Rozhodla jsem se, že přidám na můj blog novou rubriku s názvem "Zdravá a fit".

Co v ní najdete?
 • Zdravé recepty
 • Cviky na zhubnutí a zpevnění těla
 • Motivační fotografie/obrázky, které mnohé z nás nakopnou k vysněné postavě!
 • Motivační texty, ciráty..
 • Přístroje na cvičení
 • Rady jak zhubnout/nabrat
 • Doplňky stravy
 • A mnoho dalšího

Co myslíte? Budete rády za tuhle novinku na mém blogu?

Prázdniny

27. června 2014 v 12:00 | Dolly Marseille


Hezký den!
Konečně je tu den na který jsme se všichni neskonale těšili. Mimo maturanty, kterým už prázdniny začaly. Pro některé začne práce, brigády a jiným relax a dny plné užívání si. S prázdninami přichází spoustu příležitostí, nových zkušeností a poznání nových lidí. Bude spoustu času na známé, rodinu, na své lásky na které jsme neměli moc času. A to je na nich to nejkrásnější.
Když už jsem zmínila ten čas, tak chci jen říct, že má aktivita zde na blogu nejspíš nebude nijak slavná. Ale to jistě každý pochopí. A vlastně ani od vás nečekám vysokou návštěvnost. Je třeba si ty volné dny užít a nesedět za počítačem doma. Mám v plánu navštívit tolik míst a lidí, že už teď se bojím, že to všechno nestihnu.:D
Nejvíce se těším na slunečné dny, doufám, že jich bude hodně. Taky na vodní radovánky, válení se, vstávat kdy se mi bude chtít. Na koncerty, párty.. Nebo sledovat západy slunce, padající hvězdy, tyhle úkazy miluju.Moc fajn je taky posezení s přáteli u ohně či alespoň u grilu. Je super být s lidmi, které máš ráda a u toho se i bezvadně najíst. :D Třeba i když je možnost, projet se někam autem. Zbožňuji jízdu autem hlavně v noci. Je strašně kouzelné pozorovat noční světla.
Teď u nás ve městě začíná letní kino a je až do konce prázdnin a nejvíc skvělé je, že je promítání zadarmo. A výběr filmů je taky dobrý, takže i to zapadá do mého plánu. Mám mnohem raději letní kino, než to v sálu, je lepší být venku. Navíc můžete v klidu jíst a všechno, aniž by vás někdo okřikl, že rušíte. :D Letošní prázdniny mám v plánu si úžit na 100%!
To je ode mě vše, užijte si prázdniny!

JAKÉ MÁŠ PLÁNY TY?

Suck-fuck!

25. června 2014 v 9:35 | Dolly Marseille
Dnešní článek opět o něčem jiném.. Aneb, když je Dolly znechucená z malých whores.
Nevím jestli jenom Češky jsou takové.. ehm, kur*y nebo je celá tahle zeměkoule plná neslušně chovajících se dívek. (?) Prostě je to hnus! Ačkoli musím se přiznat, že já sama jsem dřív nebyla andílek, ale ještě nikdy se mi nestalo, abych šla do postele s někým koho znám pár hodin, či snad ještě míň. I když postele.. Většina si to rozdá s klukem někde za klubem nebo ještě hůř na záchodcích. Což je opravdu nechutné! Je STRAŠNĚ fajn jít na záchod a z vedlejší kabinky slyšet vzdychání. Tohle je jeden z důvodů, proč nechodím někam do klubu. Je sice fajn občas si vyrazit, odreagovat se, sžít s hudbou, ale dívat se na ty holky, které dají každému na potkání? Ne, díky, raději budu doma.
Nejvtipnější je, že pak takové slečinky doma brečí, že si nemůžou najít žádného kluka. A jejich odůvodnění je takové, že všichni kluci jsou zmrdi a chtějí jen sex. Jasný, no, chápu, jsou to zmrdi!Ale co jako taková holka čeká? Prince? HAHA, taková slečna si zaslouží, aby s ní kluci zacházeli jako s hračkou.
No každopádně nesmutnější na tom všem je, že nejvíce se jako děv*y chovají dívky, které sotva dostaly občanku. Přijde mi, že si chtěj tímhle způsobem dokázat dospělost, no prostě jsou to malé dilinky. Můj odpor není neoprávněný.. Nedávno když jsem byla v klubu, seděla jsem u stolu s přítelem a jeho kamarády. Klasika, normálně jsme se bavili. Pak si přítel odskočil a po chvíli k našemu stolu dokráčela patnáctiletá, viditelně opilá slečna a normálně na férovku, bez zeptání si sedla na přítelovo místo. Nechápala jsem. (?) Tak jsem se ji zeptala co potřebuje, že to místo není volné. A ona mi odpověděla, že si jen na chvíli za námi sedne. Hmm, fajn nechala jsem ji. Přítel došel, nechápavě na ni hleděl, myslel si, že je to nějaká moje známá, tak si sedl vedle ní. No, zkrátím to. Slečna si sedne mezi nás a úplně s klidem začne s mým přítelem flirtovat. Ou, really? Tak jsem se na ni okřikla, ať jde otravovat někoho jiného. A ona nic, prostě seděla v klidu dál. Zvedla se, až když ji řekl přítel aby odešla. Ale její drzost neznala mezí. Sice se zvedla, ale posadila se k přítelovým kamarádům, což mi už ale bylo jedno.A tohle není jediný skutečný příběh. Holky pod 18 let mají opravdu odvahu, nebojí se flirtovat s kulkami před jejich slečnami. Sice, ne vždy je na vině jen ta holka, záleží také na příteli jak se zachová. Jestli ji vysvětlí, že nemá zájem nebo bude také flirtovat..


Co vy? Stalo se vám někdy, že slečna flirtovala před vámi s vašim přítelem?

Majk Spirit propagátor drog?

17. června 2014 v 16:38 | Dolly Marseille
Dnes jsem se rozhodla napsat článek o něčem jiném, než jindy píšu...
A to o slavném slovenském rapperovi Majku Spiritovi, kterého můžete vídat každou středu na nově v Hlasu ČeskoSlovenska, kde účinkuje jako porotce. Nebo také díky jeho písničkám.
Nejsem žádná jeho ztřeštěná fanynka, nemám v plánu zde vypisovat romány o tom jak ho miluju, jak je úžasný. "Donutila" mě k psaní tohoto článku jistá událost, která se šíří, po každému známém společenském webu Facebook. Událost nese název "Chceme, aby šel Majk Spirit do vězení za propagaci drog." Tahle událost vznikla na základě nového songu a klipu Majka S. Někteří lidé se začali po zveřejnění zmiňovaného klipu bouřit, ne kvůli textu songu, ale kvůli klipu.

Jde o to, že v něm Majk kouří trávu a to lidi pohoršilo. Začali ho nazývat narkomanem, feťákem a tak různě urážet. Dokonce ho nařkli z toho, že díky propagaci trávě v klipu, ukazuje svým fanouškům, aby kouřili trávu také. Lidé by si mohli brát špatný příklad z něj. A prý je hlavně špatným příkladem pro děti. Jenže děti by ani takový klip neměly vidět, děti si mají hrát na hřišti, nesedět u počítače.
Ale fajn, já sama nejsem zastánce drog a ani (jak by někdo nazval)"lehké drogy" trávy.
To ale neznamená, že by mě nějaký hloupý klip donutil k nelibosti. Když kouří trávu, ať si ji kouří, nikomu ji nevnucuje, ani nerappuje o tom, že by jsme měli všichni začít trávu kouřit.
Majk není jediný u kterého se objevila v klipu tráva, je spousta jiných dalších nejmenovaných rapperů, kteří si ve svém klipu pokuřují jointa. A je zvláštní, že u těch jiných, tráva v klipu lidem nevadí.
Dle mého názoru nejde o trávu, ale o jeho osobu. Zkrátka se ho snaží lidi nějak pošpinit, to je ta hnusná závist nás ČECHŮ, i když nejspíš i SLOVÁKŮ. A nejde jen o závist, některé prostě baví pošpinit druhé. To je zábava spousty lidí, bavit se na jiných.

No, nebudu se dále rozepisovat, jen mě zajímá jaký máte názor vy? Myslíte si, že by měl jít Spirit za svou propagaci marihuany do vězení?
Mimochodem klip můžete vidět zde

Iveta Bartošová

24. května 2014 v 19:25 | Dolly Marseille
Všichni jste jistě obeznámení s tím, že Bartošová spáchala sebevraždu. No, taky kdo by nebyl, když je neustále ve všech médiích. Je mi z toho všeho k blití. Česká republika je plná falešných lidí.
Kolik lidí vyřklo, že by bylo nejlepší, kdyby raději, em.. umřela. A když se tak stalo, tak najednou ji všichni milují, zapalují svíčky, nosí dary a nevím co ještě. Ale jsou tady i upřímní lidé, kteří svíčku pro ni zapálili opravdu z lásky.
No a pak jsou tady lidi, kteří se její smrtí baví, nebo se na ní dokonce přiživují.
Facebook byl zaplaven statusy. "Iveta, je dneska nějaká přejetá.." No, zkrátka jsme národ idiotů.
Debilní redaktoři, kteří ji neustále řeší, jen aby jim šly peníze do kapes.
Nejvíc mě rozesmálo, když ji řešili v Prásku, nebo kde a vykládali tam o naprostých nesmyslech. Jako, že její život neustále doprovázely čísla 1,7 a 17. "To nebude náhoda, to něco znamená." (Ano, jistě.) A pak přišel na řadu nějaký chlap, který vedl směšnou diskuzi o těch číslech.
Jediné s čím bych souhlasila, je, že si vybrala smrt na kolejích, protože na nich umřela její první láska Petr Sepeši. Fajn, to už je uvěřitelné, ale ostatní jsou naprosté bláboly.
Někteří si myslí, že jí k sebevraždě dovedli média. Možná jí znepříjemňovali život, ale nemyslím si, že by ji dovedli, až k sebevraždě.
Jediný důvod, proč se rozhodla skončit se životem, byl její pseudo milovník Josef Rychtář.
Který se na ni "přilepil", jen kvůli její slávě, aby se mohl ukazovat veřejnosti.
Ten chlap je už od pohledu nesympatický, arogantní a vypadá jako labilní psychopat.
Taky bych raději skočila pod vlak, než být s ním.
Její smrt ho zasáhla jen, protože bez Ivety se o něj už nebude nikdo zajímat a bude opět nikdo.
No, takže mu nezbývá nic jiného, než dělat ze sebe šaška. Bude sbírat kamínky u kolejiště a brečet u nich. Položí na ně něčí blonďatý vlas a bude je ukazovat reportérům, jen aby upoutal na sebe pozornost. No a pak je tu zachránce žen - Zdeněk Macura, o kterém nemá smysl se ani zmiňovat, protože je to snad ještě větší šašek, než ten Rychtář. Ani bych se nedivila, kdyby se na těch jejich drsných rvačkách domlouvali, jen aby na sebe upoutávali pozornost.

No nic, to je ode mě vše. Mějte hezký zbytek dne. :)
 
 

Reklama