Follow me on: DOMODI | ASK.fm

Místa, která chci navštívit.

30. června 2014 v 12:18 | Dolly Marseille |  Dolly Marseille
Určitě nejsem sama, která má svá vysněná místa a která se mi snad i podaří navštívit.
Je hodně míst do kterých bych se moc ráda podívala, ale samozřejmě to není zrovna jednoduchý sen, teda pokud nejsi dcerou prezidenta nebo někoho jinak slavného.
Zkrátka na splnění snů je potřeba dostatek financí, nic není zadarmo. Ale teď už k tématu..
Tohle je TOP 5 míst, která mě nejvíce zaujala.


Verona, Itálie
Verona je město, které se nachází v severní Itálii asi 100 km od Benátek. V tomhle městě bych si dokázala představit i žít! Nachází se v něm krásné památky. Jsem člověk, který si potrpí spíše na moderním stylu. A to i co se týče domů. Ale přesto mne stavby, které Verona "vlastni", doslova uchvátily! Je to hlavně nejvíce dokonalé místo pro svatbu, teda alespoň dle mého názoru.

Las Vegas, Spojené státy americké, Nevada
Jsem strašně aktivní člověk, nedokážu dlouho sedět a nesnáším nudu. Takže je jasné, že dalším mým vysněním místem je tohle město, kde se rozhodně nudit nebudu.

New York, Spojené státy americké
Tohle město miluje spousta lidí a já jsem další, která mezi ně patří. Další místo, které žije, což je pro mě opět velmi vzrušující.

Honolulu, Havaj/Hawaii
Neodolatelné místo plné exotiky!

Chorvatsko, pláž Zrće
Poslední a nejjednodušeji splnitelné místo na které bych se chtěla podívat. Hodně lodí je z téhle pláže nadšených a i já už jen dle fotek. Navíc jsou teď super akce, takže je možné uskutečnění.

A jaké je tvé místo, které by jsi chtěla navštívit?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Denisa Vargová - 16 let | Web | 1. července 2014 v 17:49 | Reagovat

Verona je krásné místo na návštěvu :) zdá se mi to nebo je ten balkón z Romea a Julie?? :) miluju Itálii celkově takže Verona je perfektní místo na splnění :) jinka co se týče Havaje tak nejen Honolulu, ale celý ostrov <3 i Jamajku, Kubu a podobné tam :) no a NYC je perfektní (teda já tam nikdy nebyla) ale myslím si, že by mě to tam za chvíli omrzelo, takže jen tak na projížďku jo :) když nemám co dělat s penězi teda :D

2 sorelle-vogue | Web | 27. října 2014 v 18:21 | Reagovat

ani na jednom z těchto míst jsem bohužel nebyla, a na mém cestovním seznamu z nich mám jen Havaj a NYC, to ale neznamená, že ani ty ostatní místa bych nechtěla navštívit. Hrozně ráda bych viděla Machu pichu, Rio, Amsterdam, Peking a chtěla bych procestovat Norsko. ráda bych jednou "procestovala svět křížem krážem" tak doufám, že se podívám na co nejvíc míst a obě to přeju také :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama