Follow me on: DOMODI | ASK.fm

Červen 2014

Místa, která chci navštívit.

30. června 2014 v 12:18 | Dolly Marseille |  Dolly Marseille
Určitě nejsem sama, která má svá vysněná místa a která se mi snad i podaří navštívit.
Je hodně míst do kterých bych se moc ráda podívala, ale samozřejmě to není zrovna jednoduchý sen, teda pokud nejsi dcerou prezidenta nebo někoho jinak slavného.
Zkrátka na splnění snů je potřeba dostatek financí, nic není zadarmo. Ale teď už k tématu..
Tohle je TOP 5 míst, která mě nejvíce zaujala.

Prázdniny

27. června 2014 v 12:00 | Dolly Marseille |  Ostatní


Hezký den!
Konečně je tu den na který jsme se všichni neskonale těšili. Mimo maturanty, kterým už prázdniny začaly. Pro některé začne práce, brigády a jiným relax a dny plné užívání si. S prázdninami přichází spoustu příležitostí, nových zkušeností a poznání nových lidí. Bude spoustu času na známé, rodinu, na své lásky na které jsme neměli moc času. A to je na nich to nejkrásnější.
Když už jsem zmínila ten čas, tak chci jen říct, že má aktivita zde na blogu nejspíš nebude nijak slavná. Ale to jistě každý pochopí. A vlastně ani od vás nečekám vysokou návštěvnost. Je třeba si ty volné dny užít a nesedět za počítačem doma. Mám v plánu navštívit tolik míst a lidí, že už teď se bojím, že to všechno nestihnu.:D
Nejvíce se těším na slunečné dny, doufám, že jich bude hodně. Taky na vodní radovánky, válení se, vstávat kdy se mi bude chtít. Na koncerty, párty.. Nebo sledovat západy slunce, padající hvězdy, tyhle úkazy miluju.Moc fajn je taky posezení s přáteli u ohně či alespoň u grilu. Je super být s lidmi, které máš ráda a u toho se i bezvadně najíst. :D Třeba i když je možnost, projet se někam autem. Zbožňuji jízdu autem hlavně v noci. Je strašně kouzelné pozorovat noční světla.
Teď u nás ve městě začíná letní kino a je až do konce prázdnin a nejvíc skvělé je, že je promítání zadarmo. A výběr filmů je taky dobrý, takže i to zapadá do mého plánu. Mám mnohem raději letní kino, než to v sálu, je lepší být venku. Navíc můžete v klidu jíst a všechno, aniž by vás někdo okřikl, že rušíte. :D Letošní prázdniny mám v plánu si úžit na 100%!
To je ode mě vše, užijte si prázdniny!

JAKÉ MÁŠ PLÁNY TY?


Inspiruj se | Masivní náhrdelník

26. června 2014 v 11:53 | Dolly Marseille |  Galerie
Masivní náhrdelníky jsou v poslední době hodně v módě.
Ale ne každá z nás je jejich fanynka. Zkrátka někomu se líbí a jiným přijdou příliš velké, laciné či prostě ošklivé. No, nic neobvyklého. 100 lidí, 100 chutí, znáte to. Mně osobně se masivní náhrdelníky líbí, ale samozřejmě ne každý mi padne do oka. Nejúžasnější je, že z obyčejného outfitu vykouzlí dokonalý outfit. Dáte si obyčejné triko, nikdo si vás nijak extra nepovšimne. Ale když k němu přidáte nějaký masivní náhrdelník, hned vypadáte jinak. Snad chápete co tím myslím, jednoduše dodá jakési kouzlo tomu oblečení.

Suck-fuck!

25. června 2014 v 9:35 | Dolly Marseille |  Ostatní
Dnešní článek opět o něčem jiném.. Aneb, když je Dolly znechucená z malých whores.
Nevím jestli jenom Češky jsou takové.. ehm, kur*y nebo je celá tahle zeměkoule plná neslušně chovajících se dívek. (?) Prostě je to hnus! Ačkoli musím se přiznat, že já sama jsem dřív nebyla andílek, ale ještě nikdy se mi nestalo, abych šla do postele s někým koho znám pár hodin, či snad ještě míň. I když postele.. Většina si to rozdá s klukem někde za klubem nebo ještě hůř na záchodcích. Což je opravdu nechutné! Je STRAŠNĚ fajn jít na záchod a z vedlejší kabinky slyšet vzdychání. Tohle je jeden z důvodů, proč nechodím někam do klubu. Je sice fajn občas si vyrazit, odreagovat se, sžít s hudbou, ale dívat se na ty holky, které dají každému na potkání? Ne, díky, raději budu doma.
Nejvtipnější je, že pak takové slečinky doma brečí, že si nemůžou najít žádného kluka. A jejich odůvodnění je takové, že všichni kluci jsou zmrdi a chtějí jen sex. Jasný, no, chápu, jsou to zmrdi!Ale co jako taková holka čeká? Prince? HAHA, taková slečna si zaslouží, aby s ní kluci zacházeli jako s hračkou.
No každopádně nesmutnější na tom všem je, že nejvíce se jako děv*y chovají dívky, které sotva dostaly občanku. Přijde mi, že si chtěj tímhle způsobem dokázat dospělost, no prostě jsou to malé dilinky. Můj odpor není neoprávněný.. Nedávno když jsem byla v klubu, seděla jsem u stolu s přítelem a jeho kamarády. Klasika, normálně jsme se bavili. Pak si přítel odskočil a po chvíli k našemu stolu dokráčela patnáctiletá, viditelně opilá slečna a normálně na férovku, bez zeptání si sedla na přítelovo místo. Nechápala jsem. (?) Tak jsem se ji zeptala co potřebuje, že to místo není volné. A ona mi odpověděla, že si jen na chvíli za námi sedne. Hmm, fajn nechala jsem ji. Přítel došel, nechápavě na ni hleděl, myslel si, že je to nějaká moje známá, tak si sedl vedle ní. No, zkrátím to. Slečna si sedne mezi nás a úplně s klidem začne s mým přítelem flirtovat. Ou, really? Tak jsem se na ni okřikla, ať jde otravovat někoho jiného. A ona nic, prostě seděla v klidu dál. Zvedla se, až když ji řekl přítel aby odešla. Ale její drzost neznala mezí. Sice se zvedla, ale posadila se k přítelovým kamarádům, což mi už ale bylo jedno.A tohle není jediný skutečný příběh. Holky pod 18 let mají opravdu odvahu, nebojí se flirtovat s kulkami před jejich slečnami. Sice, ne vždy je na vině jen ta holka, záleží také na příteli jak se zachová. Jestli ji vysvětlí, že nemá zájem nebo bude také flirtovat..


Co vy? Stalo se vám někdy, že slečna flirtovala před vámi s vašim přítelem?


Inspiruj se | Kabelky

24. června 2014 v 12:19 | Dolly Marseille |  Galerie
Neznám snad žádnou holku, která by neměla ráda kabelky, proto inspirační fotografie na téma kabelky.

Účinné domácí pleťové masky.

23. června 2014 v 15:23 | Dolly Marseille |  Dívčí svět
V tomto článku najdeš recepty na mnou odzkoušené domácí pleťové masky.
Je u nich skvělé, že nestojí skoro nic a nejhlavnější je, že víte co si na svůj obličej dáváte.
Více se dozvíš v celém článku.

Co dělat, když se spálím od slunce?

20. června 2014 v 11:18 | Dolly Marseille |  Dívčí svět
Není nic horšího, než usnout nebo se prostě zapomenout na sluníčku a později zjistit, že máš úplně rudou kůži. Být spálená od slunce není nic příjemného, kdo to zažil zná. Vždy když píšu nějaký článek, tak je 100% na základě mých zkušeností a i bohužel tento. Usnula jsem na sluníčku a když jsem se konečně probrala, tak jsem na kůži nepociťovala žádné změny. Šla jsem domů a za chvíli jsem cítila pálení stehen a ramen a pak mi už bylo jasné, že jsem se moc hezky spálila. Ale teď už k tématu..

Nejprve je důležité určit stupeň spálenin!

Určení stupňů je velmi důležité. Když se spálíš, neber to na lehkou váhu!

1. Mírné spáleniny

Pokud máš kůži růžovou, až načervenalou, na dotek bolestivou a horkou, může i svědit, pálit, jedná se o mírné spáleniny. Kůže nakonec sama zhnědne, jelikož začne produkovat melanin(je označení pro hnědý až černý pigment).

Jak si pomůžu?
Při mírných spáleninách je velmi jednoduché pomoci si sama.
I. Sáhni do lednice!
- Bílý jogurt- Jelikož ho skladujeme v lednici, je jasné, že bude studený, proto je výborný na spáleniny. Jogurt natřete na spálená místa, bude opravdu příjemně chladit a zmírní bolest spálenin. Obsahuje kyselinu mléčnou, která působí protizánětlivě, tudíž by mělo zarudnutí po 48 h odstoupit.
-Mléko - Jestli zrovna nemáš v lednici bílý jogurt, můžeš použít obklady z mléka.
- Syrovátka, smetana nebo tvaroh - Opět výborné potraviny na spáleniny.
II. Dále pomůže..
- Zelený čaj - Může být i ten v pytlíku, stáčí ho jen dát do lednice vychladit a následně udělat z něj zábaly.
Jojobový olej -Vhodný na suchou a podrážděnou kůži, regeneruje a pokožku ošetřuje.
III. Zajdi do lékárny.
- Panthenol- Je ve formě spreje, pěny a sprchového gelu a opravdu zabírá. Chladí a podporuje regeneraci pokožky. Nejlépe uděláš, když jej budeš skladovat v lednici. Co se týče jeho ceny, je velmi příznivá, pohybuje se od 100 Kč.

2. Středně těžké spáleniny

Kůže je rudá, můžou se tvořit i malé puchýřky, které praskají a svědí. Kůže se hodně loupe.
Při středně těžkém stupni uděláš nejlépe , když zajdeš k lékaři. Ale i zde můžeš využit mé rady,

3. Těžké spáleniny

Kůže má tmavočervenou až fialovou barvu s puchýřky nebo bez nich. Objevují se i příznaky jako je: zimnice, horečka, malátnost, bolesti hlavy, závratě, zvracení..

Při tomhle druhu spálenin okamžitě vyhledej lékařskou pomoc!

To je ode mě vše, snad jsem alespoň trochu pomohla.

Inspiruj se | Fashion 0,1

19. června 2014 v 18:36 | Dolly Marseille |  Galerie
Miluji módu a hlavně tyhle inspirující fotografie, doufám, že i vám se zalíbí.

Majk Spirit propagátor drog?

17. června 2014 v 16:38 | Dolly Marseille |  Ostatní
Dnes jsem se rozhodla napsat článek o něčem jiném, než jindy píšu...
A to o slavném slovenském rapperovi Majku Spiritovi, kterého můžete vídat každou středu na nově v Hlasu ČeskoSlovenska, kde účinkuje jako porotce. Nebo také díky jeho písničkám.
Nejsem žádná jeho ztřeštěná fanynka, nemám v plánu zde vypisovat romány o tom jak ho miluju, jak je úžasný. "Donutila" mě k psaní tohoto článku jistá událost, která se šíří, po každému známém společenském webu Facebook. Událost nese název "Chceme, aby šel Majk Spirit do vězení za propagaci drog." Tahle událost vznikla na základě nového songu a klipu Majka S. Někteří lidé se začali po zveřejnění zmiňovaného klipu bouřit, ne kvůli textu songu, ale kvůli klipu.

Jde o to, že v něm Majk kouří trávu a to lidi pohoršilo. Začali ho nazývat narkomanem, feťákem a tak různě urážet. Dokonce ho nařkli z toho, že díky propagaci trávě v klipu, ukazuje svým fanouškům, aby kouřili trávu také. Lidé by si mohli brát špatný příklad z něj. A prý je hlavně špatným příkladem pro děti. Jenže děti by ani takový klip neměly vidět, děti si mají hrát na hřišti, nesedět u počítače.
Ale fajn, já sama nejsem zastánce drog a ani (jak by někdo nazval)"lehké drogy" trávy.
To ale neznamená, že by mě nějaký hloupý klip donutil k nelibosti. Když kouří trávu, ať si ji kouří, nikomu ji nevnucuje, ani nerappuje o tom, že by jsme měli všichni začít trávu kouřit.
Majk není jediný u kterého se objevila v klipu tráva, je spousta jiných dalších nejmenovaných rapperů, kteří si ve svém klipu pokuřují jointa. A je zvláštní, že u těch jiných, tráva v klipu lidem nevadí.
Dle mého názoru nejde o trávu, ale o jeho osobu. Zkrátka se ho snaží lidi nějak pošpinit, to je ta hnusná závist nás ČECHŮ, i když nejspíš i SLOVÁKŮ. A nejde jen o závist, některé prostě baví pošpinit druhé. To je zábava spousty lidí, bavit se na jiných.

No, nebudu se dále rozepisovat, jen mě zajímá jaký máte názor vy? Myslíte si, že by měl jít Spirit za svou propagaci marihuany do vězení?
Mimochodem klip můžete vidět zde

Inspiruj se | Šortky

16. června 2014 v 13:01 | Dolly Marseille |  Galerie
Š O R T K Y - Na léto jsou skvělé a pro některé z nás mnohem pohodlnější, než sukně. Fajn je na nich také to, že k nim můžeš nosit jakoukoliv obuv a navíc v nich budeš vypadat i sexy!
Proto inspirační fotky na téma šortky!